دیدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر با فرماندار شهرستان


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، این دیدار با حضور رئیس مرکز و فرماندار شهرستان برگزار گردید.

بنابراین گزارش، روح الله امامی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر اهداف و ماموریت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای و تعهد و عملکرد مرکز در سال جاری در حوزه های مختلف ثابت، سیار، روستایی، کمپ های ترک اعتیاد، جوار دانشگاهی و ... را تشریح کرد.

امامی ضمن اشاره به بخش خصوصی که همواره با مشکلات فراوان مشغول امر آموزش به جامعه هدف می باشد به بیان عملکرد این حوزه پرداخت و نسبت به تسریع در امر احداث مرکز خواهران در این شهر با وجود تقاضا و استقبال زیاد خواهران از آموزش های فنی و حرفه ای توضیحاتی ارائه داد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزادشهر در خصوص انعقاد تفاهم نامه فی مابین سازمان آموزش فنی و حرفه ای و وزارت کشور درخصوص آموزش به زنان سرپرست خانوار نکاتی بیان کرد.

در ادامه حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر ضمن تقدیر از زحمات رئیس و کارکنان مرکز خواستار ارائه آموزش های مهارتی به جوانان جویای کار که تبدیل به یک معضل اجتماعی شده سخنانی را بیان کرده و خواستار تشکیل جلسه با حضور دستگاه هایی اداری نظیر بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص آموزش به زنان سرپرست خانوار شد.

تعداد بازدید کل :‌821
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای