دیدار کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر به همراه مدیران بخش آموزشگاه های آزاد با فرماندار شهرستان به مناسبت هفته ملی مهارت


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، کارکنان مرکز آزادشهر به همراه مدیران بخش آموزشگاه های آزاد با سید رسول حسینی فرماندار آزادشهر ، به منظور گفتگو درباره برنامه های هفته ملی مهارت دیدار کردند.

حسینی ضمن تبریک هفته ملی مهارت ، رضایت خود را از آموزشهای فنی و حرفه ای بیان فرمودند و خواستار تلاش بیشتر در نقاط محروم شدند. وی در خصوص مطرح کردن ارائه تسهیلات به آموزشگاه ها در جلسه اشتغال تاکید نمود و خواستار تسریع در تجهیز کارگاه مکانیک شهرستان شدند.

در این دیدار روح الله امامی رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر عملکرد ۴ ماهه آموزشی را در حوزه های مختلف بیان فرمود و عملکرد آموزشی روستایی که در آخرین جلسه شورای اداری، فرماندار از مدیر کل فنی و حرفه ای استان خواستار بود را اعلام نمود.

امامی گفت: کارگاه مکانیک در حال آماده سازی و افتتاح در هفته دولت می باشد  که طبق نامه ای که فرماندار در خصوص ایجاد کارگاه مکانیک از مدیر کل استان خواستند ، جامعه عمل پوشیدن. وی افزود : آموزشگاه های آزاد نیز خواهان ایجاد معاونت آموزش در صنف شهرستان و درخواست برخورد با اداراتی که در موازی کار فنی و حرفه ای آموزش میدهند شدند.

 
تعداد بازدید کل :‌653
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای