سخنرانی روح الله امامی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر در مصلی نماز جمعه شهرستان به مناسبت هفته ملی مهارت


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، روح الله امامی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر در مصلی نماز جمعه شهرستان به مناسبت هفته ملی مهارت و بیان خدمات فنی و حرفه ای به سخنرانی پرداختند.

بنابر این گزارش، روح الله امامی گفت : فنی و حرفه ای کشور، متولی و مجری آموزشهای فنی و حرفه ای کوتاه مدت و بلند مدت در شاخه های کشاورزی ، صنعت و خدمات ارائه آموزش دارد. وی در خصوص نقش فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال جوانان و ارائه مهارت اظهار داشت : در سال گذشته فنی و حرفه ای استان ۱۲۰۰ نفر اشتغال را ایجاد نمود که ۸ درصد تعهد کل استان می باشد که سهم شهرستان آزادشهر ۷۲ نفر می باشد.

وی در خصوص افزایش آمار اشتغال و تعهد اشتغال بالاتر توسط مدیر کل محترم در استان اشاره کرد و تلاش همکاران فنی و حرفه ای آزادشهر را در ایجاد اشتغال پایدار در سال جدید را عنوان نمود.

در پایان روح الله امامی در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان گفت : بهترین راه برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان ارائه مهارت به این اقشار می باشد و آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر آمادگی کامل جهت بازدید خانواده ها از کارگاههای فنی و حرفه ای را دارد.

شایان ذکر است میز خدمت و ایستگاه صلواتی نیز توسط این مرکز در نماز جمعه شهرستان در اختیار نمازگزاران عزیز قرار گرفت.

تعداد بازدید کل :‌530
یکشنبه 17 فروردین سال 1399
مصادف با 1441/08/11 هجری قمری
مصادف با 2020/04/05 میلادی

: مناسبت امروز
ولادت حضرت علی اکبر ع و روز جوان -