دیدار صمیمی مدیران ،موسسین و مربیان آموزشگاههای آزاد آموزش فنی وحرفه ای آزادشهر با فرماندارشهرستان برگزارشد


به مناسب ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا( س) نشست صمیمی مدیران ، موسسین و مربیان آموزشگاههای آزاد آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر با سیدرسول حسینی فرماندار شهرستان در محل فرمانداری برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر: سیدرسول حسینی دراین نشست صمیمی اظهارداشت؛ تاثیرات بانوان در رویدادهای ملی و بین المللی بی بدیل بوده و تغییر نگاه به این ظرفیت عظیم انسانی از مواهب انقلاب اسلامی است. وآموزش های کاربردی  و مهارتی با محوریت اولویت های فنی و حرفه ای کلید قطعی حل مشکلات اشتغال می باشد.

وی درباره بخش خصوصی در سطح شهرستان و تاثیر آن در اشتغال و مهارت آموزی گفت: آموزش بیش از ٣٥٠٠ نفر و اشتغال بیش از ٢٠٠ نفر حاصل فعالیت مجموعه بخش دولتی و بخش خصوصی فنی و حرفه ای شهرستان در سال ٩٧ می باشد

بنا براین گزارش: وی درخصوص طرح ایران مهارت افزود، یکی از طرح های کاربردی اشتغال طرح ایران مهارت است که درحال حاضر در شهرستان در حال انجام است و این طرح  با پیگیری اداره کل و مرکز آموزش فنی وحرفه ای و آموزش و پرورش این شهرستان در سطح مدارس در حال اجرا است.

فرماندار شهرستان آزادشهر تصریح کرد: طبق ابلاغيه اي به بانك هاي عامل دارندگان مدارك فني و حرفه اي در اولويت دريافت وام اشتغال می باشند،
درابتدای این نشست روح اله امامی رئیس مرکز، به  ارائه گزارش عملکرد مرکز آموزش فنی وحرفه ای آزادشهرپرداختند.

شایان ذکراست: درپایان مراسم ازمدیران ، موسسین و مربیان آموزشگاههای آزاد با اهداء لوحی توسط فرماندار تقدیر بعمل آمد

 
تعداد بازدید کل :‌421
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای