دانش آموزان هنرستان الغدیر آزادشهر آموزش های مهارتی را در قالب طرح کارورزی فرا گرفتند


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر، به مناسبت اعیاد فرخنده قربان وغدیر پایان دوره کارورزی دانش آموزان هنرستان الغدیر آزادشهر همراه با ارائه دستاوردهای دانش آموزان در آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای قند عسل شهرستان با حضور رئیس آموزش و پرورش شهرستان،مدیران هنرستان های دخترانه شهرستان و کارشناسان مرکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.
بذرافشان رئیس اداره آموزش وپرورش آزادشهر در این مراسم ضمن تبریک و تشکر به منظور زحمات و تلاش های بخش دولتی و خصوصی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان اظهار کرد: دوره های کارورزی ویژه دانش آموزان می تواند در ایجاد انگیزه دانش آموزان در جهت ترغیب به سمت آموزش های مهارتی موثر بوده و نیز باعث بالا رفتن سطح توانمندی دانش آموزان می شود.
وی تصریح کرد: این همکاری فی مابین آموزش و پرورش و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان با افزوده شدن رشته های جدید طلا وجواهرسازی وکشاورزی در هنرستان های شهرستان بیشتر خواهد شد.
شایان ذکر است دانش آموزان هنرستان دخترانه الغدیر شهرستان در دوره 240 ساعته در رشته صنایع غذایی دوره کارورزی خود را به پایان رساندند و در این مراسم دستاوردهای خود را ارائه نمودند.
 
تعداد بازدید کل :‌500
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای