از بانوان موفق کارآفرین شهرستان آزادشهر تقدیر شد


به مناسبت بزرگداشت هفته زن و روز مادر همایش گلهای همیشه بهار با حضور چراغعلی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری، غیناقی مدیرکل امور بانوان استانداری، حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر، مشاوران بانوان ادارات و کارآفرینان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر،چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ضمن تبریک روز زن و تاثیرگذاری حضور بانوان در تمامی عرصه های مهم کشور، گفت: امیدواریم بانوان مانند همیشه با حضور حداکثری خود در انتخابات دوم اسفند ماه حماسه بزرگی خلق کنند.
حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر با تبریک روز زن و مادر، گفت: نقش زنان در پیروزی انقلاب و بعد از آن بسیار تاثیرگذار بوده است و در تمامی عرصه های کشور همیشه زنان بازوی پرتوان نظام بودند.
شیرینی موسس آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و تولیدی هنرروز به عنوان کارآفرین نمونه از مسیر پرفراز و نشیب خود در رسیدن به این موفقیت مطالبی را عنوان کرد.
شایان ذکر است در این مراسم از نصرتی کارشناسان امور بانوان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و همچنین شیرینی و محمدی مدیران آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان به عنوان کارآفرینان برتر شهرستان تقدیر بعمل آمد.
 
تعداد بازدید کل :‌433
یکشنبه 28 شهریور سال 1400
مصادف با 1443/02/11 هجری قمری
مصادف با 2021/09/19 میلادی

: مناسبت امروز
-