طرح ایران مهارت در 10 مدرسه متوسطه اول شهرستان اجرا خواهد شد


جلسه هماهنگی اجرای طرح ایران مهارت با حضور بذرافشان رییس اداره آموزش وپرورش و روح اله امامی رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای در روز چهارشنبه 9 مهر ماه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، امامی رئیس مرکز گفت:هر دانش آموز یک مهارت منجر به آشنایی دانش آموزان با مهارت های فنی و حرفه ای خواهد شد و با ادامه این مهارت آموزی توسط دانش آموزان می تواند به خوداشتغالی و با کمی فکر اقتصادی و مدیریتی به کارآفرینی منجر شود.
وی خاطر نشان کرد: ما با تمام ظرفیت بخش خصوصی در خدمت اجرای این طرح هستیم و اگر رشته مورد نیازی در بخش خصوصی ما نباشد از بخش دولتی استفاده خواهیم کرد.
امامی تصریح کرد: طرح ایران مهارت در شهرستان در منطقه شهری در 10 مدرسه متوسطه اول اجرا خواهد شد.
وی افزود: با توجه به دستوالعمل اجرای این طرح در مناطق کم برخوردار بخش چشمه ساران و مدرسه شبانه روزی قزلجه این آموزش ها به صورت رایگان اجرا خواهد شد.
بذرافشان رئیس آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در خصوص اجرای طرح ایران مهارت در سالهای گذشته گفت: مدیران و مشاوران ما باید تجربیات خود را به دانش آموزان انتقال دهند و آنها را توجیه کنیم تا از این موقعیتی که آموزشهای فنی وحرفه ای در اختیارشان قرار داده استفاده کنند.
 
تعداد بازدید کل :‌288
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای