آموزش های فنی و حرفه ای می تواند روحیه کارآفرینی را در جوانان تقویت کند


به مناسبت ایام الله دهه فجر جمعی از کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر به همراه مؤسسان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با امام جمعه شهرستان در روز دوشنبه 13 بهمن ماه دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر، حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر ضمن تبریک ایام الله دهه فجر، ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن، گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان توانسته در حوزه مهارت آموزی به خوبی بدرخشد و بازخورد های خوبی در این خصوص از مردم شهرستان دریافت می شود.
وی افزود: به منظور حمایت و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی همواره از طریق تریبون نماز جمعه با توجه به کمبودهای موجود در جامعه، خدمات آموزش فنی و حرفه ای معرفی شده است.
امام جمعه آزادشهر همچنین گفت: زحمات و خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان قابل تقدیر است و باید این خدمات و فعالیت ها بیشتر از پیش در رسانه ها منعکس شود تا موجب ایجاد امید در جامعه شود.
حجت الاسلام شهابی افزود: متاسفانه آموزش های رسمی در محیط دانشگاه ها موجب ایجاد توقع در جوانان در خصوص ایجاد اشتغال دولتی می شود در صورتی که آموزش های فنی و حرفه ای میتواند روحیه کارآفرینی را در جوانان تقویت کند.
شایان ذکر است در ابتدای این دیدار حکیمه مسعودی سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر در خصوص عملکرد آموزشی مرکز در بخش های دولتی و خصوصی در 10 ماهه سال جاری گزارشی ارائه کرد.
 

 
تعداد بازدید کل :‌124
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای