از موسسین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر تقدیر شد


به مناسبت بزرگداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) وگرامیداشت روز زن مراسم تقدیرازبانوان موسس آموزشگاه های آزاد با حضور سرپرست مرکز ، کارکنان و موسسین آموزشگاه های آزاد این شهرستان در مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکزآموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزادشهر، دراین مراسم حکیمه مسعودی سرپرست مرکز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و میلاد حضرت فاطمه ( س) و روز زن، گفت: حضور زنان در عرصه های مختلف اقتصادی، سیاسی ، تربیت فرزندان، امورات خانه نشان از توانمندی زنان دارد.
وی افزود: زنان باید قدر جایگاهشان را بدانند و به عنوان مرکز همه امورات باید قوی و صبور باشند و با صبر وتوکل برخداوند و عمل به دستورات دین مبین اسلام و بهره گیری از فرمایشات حضرت زهرا (س) شخص مفید برای همسر و فرزندان خود باشند.
سرپرست مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان آزاد شهر با اشاره به اهمیت تربیت و پرورش در کلاس های آموزشی افزود: در کلاسهای آموزشی غیر از مقوله آموزش به تربیت و پرورش کارآموزان نیز بپردازید و علاوه بر آموزش مهارت در جهت بالا بردن خصوصیات خوب انسانی تلاش کنید.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از موسسین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای شهرستان آزادشهر با اهداء لوح تقدیر، تجلیل بعمل آمد.

 
تعداد بازدید کل :‌157
چهارشنبه 6 مرداد سال 1400
مصادف با 1442/12/18 هجری قمری
مصادف با 2021/07/28 میلادی

: مناسبت امروز
روز غدیر خم - روز ترویج آموزش های فنی و حرفه ای